کسب درآمد از اینترنت و تلگرام و... آموزش وکارآفرینی عمرانی

در این سایت سعی و تلاش گروه ما بر این است که با آموزش های کاربردی و واقعی ،عملی، خود در زمینه های مختلف ازقبیل کسب درآمد . ساختمان، عمران ،نقشه برداری،آموزش زبان و طرح های توجیهی و کارآفرینی و ایجاد اشتغال و...شما بازدید کننده گان گرامی را آشنا نموده و این تعهد را به شما می دهیم که از محصولات ما رضایت کامل خواهید داشت. محصولات ما بدین صورت میباشد که بدون هیچ گونه تشریفات و حاشیه سازی با زبان ساده و روان با بیشترین کیفیت شما محترمان را سرشار از آموزش و...سازیم. خواهشی که دارم بعد از دریافت محصولات و فایل های ما و مطالعه آن با نظرات خود ما را مسرور سازید. لازم بذکر است که محصولات آموزشی ما بعد از بازرسی و تایید شدن کم کم به سایت افزوده خواهد شد پس صبور باشید.

آموزش عالی و کاربردی نقشه برداری با دوربین نیوو(NIVO) یا همان(ترازیاب)


آموزش عالی و کاربردی نقشه برداری با دوربین نیوو(NIVO) یا همان(ترازیاب)

فایل آموزش دوربین نقشه برداری نیو(NIVO) بصورت فایل PDF ارائه شده که بصورت خیلی کاربردی و سهیل خدمت شما کاربران گرامی آماه گشته.

نقشه برداری یکی از مهم ترین فاکتور های مهم و ارکان مهندسی عمران می باشد. و شما را قادربه کسب درآمد خواهد کرد.(یعنی مهندس عمرانی که نتواند با دوربین نیوکار کند مثل یک فاجعه می باشد).

نگران نباشید

مهندسین و دوستان گرامی که هنوز کار با دوربین نقشه برداری نیو را نیاموخته اید نگران نباشید.با این مطالعه این فایل آموزشی شما بصورت راحت و آسان در عرض یک روز قادر خواهید بود کار با دوربین را یاد بگیرید.

در پایان این آموزش شما قادر خواهید بود..

  1. ترازیابی سطح زمین و سقف و کف ساختمان ها و اشیاء مختلف
  2. ترازیابی دستگاه های صنعتی و غیر صنعتی(که در صورت تراز نبودن سطح زیر دستگاهها موجب خسارات و صدماتی دربر خواهد گرفت..)
  3. تراز کردن وسایل خانگی.میز. تلویزیون . یخچال و کابینت...
  4. محاسبه ارتفاع اشیاء و عوارض زمین
  5. محاسبه اختلاف ارتفاع دو محل یا شی
  6. تراز کردن یا شیب دادن به خطوط لوله و لوله کشی ها
  7. ایجاد رمپ و شیب دادن به سطح زمین
  8. و.....

در پایان این نوید را به شما میدهیم بعد از مطالعه این فایل که پیش نیازی برای حرفه ای شدن در نقشه برداری میباشد، آموزش حرفه ای کار با دوربین نقشه برداری و

توتال بصورت فایل تصویری(فیلم) در آینده ای نه چندان دور در این سایت برای شماکاربران گرامی ارائه خواهد شد.(لازم دونستم که بگم این فایل pdf لازمه یادگیری و

پله ای برای رسیدن به فایل هابعدی ما خواهد بود .پس دانلود کنید و مطالعه فرمایید.

 

شاد و سر زنده باشید.

گروه آموزشی و پزوهشی مانی مایند

 

 


مبلغ واقعی 16,900 تومان    3% تخفیف    مبلغ قابل پرداخت 16,393 تومان

توجه: پس از خرید فایل، لینک دانلود بصورت خودکار در اختیار شما قرار می گیرد و همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال می شود. درصورت وجود مشکل می توانید از بخش تماس با ما ی همین فروشگاه اطلاع رسانی نمایید.

Captcha
پشتیبانی خرید

برای مشاهده ضمانت خرید روی آن کلیک نمایید

  انتشار : ۱۶ آذر ۱۳۹۷               تعداد بازدید : 135

با ما باشید با بهترین راهکارهای درآمد زایی از طریق اینترنت. از طریق کارآفرینی . از طریق علایق خود در همه زمینه ها مثل ساختمان،عمران، نقشه برداری،کامپیوتر، نرم افزار،اینترنت، تناسب اندام،کشا ورزی،صنعت،زبان،آموزش ، فروشگاه

فید خبر خوان    نقشه سایت    تماس با ما